איך לכתוב חוזה עם חברת קידום אתרים

שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

למה חשוב שיהיה חוזה עם חברת קידום אתרים

בניתם אתר? מצויין. עכשיו רק נשאר לגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלכם למצוא אותו. יש הרבה מאוד אופציות להביא לקוחות לאתר, רובן קשורות בעיקר למודעות ופרסום ממומן שיביא לכם הרבה תנועה בזכות הכסף שתשלמו עבור כל הקלקה. שיטה זאת נקראת PPC או במשפט ארוך יותר Pay Per Click.

קידום אתרים אורגני בגוגל

אבל יש שיטה אחת שתישאר איתכם לטווח ארוך והיא קידום אתרים. ישנן הרבה חברות קידום אתרים, אבל בגלל שזה תחום מאוד מורכב שבנוי מכתיבת תוכן, קישורים חיצוניים ויכולות טכניות, חשוב לדעת מה אתם הולכים לקבל מהחברה לקידום אתרים שאיתה תעבדו. מה הן המטרות שלך? איך התנועה באתר שלך? באיזה מילים תרצה שהלקוחות ישתמשו במנועי החיפוש כדי להגיע אליך? האם הם מבטיחים לך תוצאות?

לכן חשוב לכתוב חוזה ברור עם חברת קידום אתרים שתאפשר לך להיות בביטחון שלא מדובר רק בריטיינר אלא שבאמת יש עבודה עם דוחות מאחורי הקלעים.

אגב, אם הם מבטיחים לך תוצאות על עמוד ראשון בגוגל תוך X זמן- תברח!

מה חשוב שיהיה בחוזרה קידום אתרים שלך? קידום אתר או בלוג יכול להיות קשה וגוזל זמן. כשזה מגיע לקידום אתרים, יש הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון. חשוב שתהיה הבנה ברורה של הקהל שלך והמטרות לעסק שלך. עם מידע זה בחשבון, תוכל לקבל החלטות מושכלות לגבי הכלים הטובים ביותר הדרושים למסע הפרסום שלך.

מחזור קידום SEO: המונח השיווקי “מחזור קידום SEO” מתייחס לתהליך של קידום אתר או בלוג לאורך זמן. . בעת תכנון המחזור שלך, חשוב לקחת בחשבון את הפריטים הבאים: . מטרת הקידום שלך.

הקהל שאליו אתה מנסה להגיע. באיזו תדירות תקדם את הקמפיין. מהו פרק זמן משמעותי עבור מסע הפרסום שלך מהם כמה מהכלים המובילים לקידום אתרים ובלוגים? ישנן דרכים רבות לשתף תוכן באינטרנט, אך לא כל הכלים הללו מספקים יתרונות SEO.

אם אתה מקווה להגדיל את התנועה ו נראות באתר האינטרנט שלך, שקול לקדם אותו אסטרטגית עם שילוב של שיטות קידום מקוונות ולא מקוונות.

סעיף ראשון-מחקר מילות מפתח ואיזה ביטויים להשתמש באתר

הצעד הראשון בקופירייטינג SEO הוא מחקר מילות מפתח. מחקר מילות מפתח הוא התהליך של מציאת המילים והביטויים שאנשים נכנסים לגוגל כדי למצוא אתרים המציעים את המוצרים או השירותים שאתה מספק.

סעיף 2 חיבור האתר לכלים רלוונטיים של גוגל לקידום אתרים

הכלים הרלוונטיים לקידום אתרים של גוגל הם דרך מצוינת לגרום לאתר שלך למצוא לקוחות חדשים. אם יש לך אתר אינטרנט ואתה רוצה להפוך אותו לגלוי בגוגל, זה הקטע בשבילך. . כלי קידום אתרים רלוונטיים של גוגל יכללו דברים כמו מחקר מילות מפתח, בניית קישורים וניתוח אינטרנט.

הכלים שכל אתר חייב הם:

גוגל אנליטיקס כדי לבחון את התנועה שמגיעה לאתר:

גוגל אנליטיקס הוא כלי חיוני לכל בעל עסק. הוא מספק תובנה מפורטת לגבי התנועה שמגיעה לאתר, וכיצד הוא מתפקד. זה יכול לעזור לעקוב אחר האפקטיביות של קמפיין שיווקי, ולקבוע את התוכן הפופולרי ביותר באתר.

גוגל search console:

מסוף החיפוש של Google, שנקרא בעבר כלי מנהלי האתרים, מספק שפע של מידע על האופן שבו מנועי החיפוש סורקים, מוסיפים לאינדקס ומדרגים את האתר שלך.

Google Search Console הוא שירות אינטרנט המספק לבעלי אתרים מידע על ביצועי האתרים שלהם בתוצאות מנוע החיפוש שלGoogle. הכלי העיקרי ב-Search Console הוא Google Search Analytics: דוחות “פעילות חיפוש” ו”מילות מפתח” של.האתר מספקים שניהם סקירה כללית של תנועה אורגנית לאתר.,

סעיף 3-on page seo (או בעברית קידום בתוך האתר)

קידום אתרים הוא נושא מסובך וקל ללכת לאיבוד בים המידע. חלק זה יתמקד במה שאתה צריך לדעת על SEO עבור האתר שלך, כולל היסודות של SEO וכיצד ליישם SEO באתר שלך.

חשוב להבין את היסודות של SEO מכיוון שהם יכולים לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר כשמגיע הזמן לבצע אופטימיזציה לאתר שלך. סעיף זה יפרט כיצד תוכל ליישם את היסודות הללו באתר שלך.

קישורים נכנסים הם קישורים מאתרים אחרים לאתר נתון והם אחד הגורמים החשובים ביותר בקביעת דירוג האתר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש.

ישנם שני סוגים של קישורים נכנסים: באתר ומחוץ לאתר. קישורים נכנסים באתר הם קישורים מדפים באותו אתר, בעוד קישורים נכנסים מחוץ לאתר הם קישורים מאתרים חיצוניים.

הדרך הפופולרית ביותר ליצירת קישורים נכנסים מחוץ לדף היא באמצעות בלוג אורחים. בלוג אורחים הוא כאשר כותב מפרסם תוכן בבלוג או באתר של אדם אחר, בדרך כלל במטרה לשפר את דירוג מנוע החיפוש של האתר שלו.

סעיף 5-יישום של כל הסעיפים על האתר תוך כדי התמקדות בתוצאות מחקר מילות המפתח שנעשו בסעיף הראשון.

למשל אם החלטנו לקדם את הביטוי בניית אתרים ברעננה, איך אנחנו משלבים את הביטוי הזה באתרים שמקשרים לאתר שלנו ועושים מיקס עם ביטויים נוספים שקשורים לביטוי הזה כדי לחזק את האתר שלנו בנושא הזה מבחינת גוגל.

המחיר המומלץ לקמפיין של קידום אתרים

צר לי לאכזב אותך, אבל זוהי שאלה כללית מדי שתלויה בהרבה מאוד גורמים. יש מאמר שמדבר בדיוק על מחירון בניית אתרים שמסביר על הכל, אבל קידום אתרים זה משהו מאוד אינדיווידואלי שנתון לשינוי כי מצריך איפיון גדול יותר של תהליך קידום שאורכו לא פחות מחצי שנה עד שגוגל מחליט לקדם אותו!

לכן הטיפ הכי גדול שלי אליכם, תדעו שאתם נכנסים לתהליך SEO, הוא תהליך לטווח ארוך ואם מישהו מבטיח התקדמות מהירה, תדעו שזה סימן לברוח כי או שהוא לא מבין, או שהוא ייסכן את האתר שלכם!

לכן חשוב שבחוזה בניית אתרים שלכם הכל יהיה רשום! ואם אתם דווקא מהצד של מקדם האתרים, תנו את מה שהבטחתם, ואם יש דברים נוספים שצריך תעדכנו את הלקוח שצריך להוסיף עוד כסף, זה עבודה קשה ואף אחד לא רוצה לעבוד בחינם!

אולי יעניין אותך גם: