מה זה גוגל עסקים (Google my business)

שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מה זה גוגל עסקים (Google my business)

Google גוגל עסקים היא דרך חינמית וקלה לשתף מידע על העסק שלך באינטרנט. זה עוזר ללקוחות למצוא את העסק שלך, להתחבר אליך וללמוד יותר על מה שמייחד אותך.

Google עסקים מאפשר לך ליצור נוכחות מקוונת עבור העסק שלך ב-Google, כולל פרופיל שמספר לאנשים על סוג העסק שאתה מנהל ועל השירותים או המוצרים שאתה מציע. אתה יכול גם להוסיף תמונות, סרטונים ופרטים אחרים כדי לעזור לאנשים להרגיש שהם יודעים מי אתה ומה מייחד את העסק שלך.

מהם היתרונות של להיות ב-SEO של גוגל לעסקים אין דרך אחרת להגיע אליהם?

להיות ב-SEO של גוגל לעסקים היא דרך מצוינת להגיע ללקוחות שלך.

ישנם מספר גורמים שמנוע החיפוש של גוגל לוקח בחשבון בעת דירוג האתר. הם כוללים את רעננות התוכן, הרלוונטיות של הנושא לשאילתה של המשתמש וסמכות האתר. על מנת לדרג גבוה בדפי תוצאות מנועי החיפוש של גוגל (SERPs), יש צורך באסטרטגיה לספק תוכן רלוונטי עם סמכות שתיתן לאתר שלהם קישורים נכנסים באיכות גבוהה יותר מאתרים עם סמכות תחום גבוהה יותר.

ישנם מספר גורמים שמנוע החיפוש של גוגל לוקח בחשבון בעת דירוג האתר. הם כוללים את רעננות התוכן, הרלוונטיות של הנושא לשאילתת המשתמש וסמכות האתר. על מנת לדרג גבוה בדפי תוצאות מנועי החיפוש של גוגל (SERPs), יש צורך באסטרטגיה לספק תוכן רלוונטי עם סמכות שתיתן לאתר שלהם קישורים נכנסים באיכות גבוהה יותר מאתרים בעלי סמכות דומיין גדולה יותר. ישנן מגוון דרכים לשפר את איכות התוכן באתר, כולל שימוש במילות מפתח בכותרת, מטא תיאור ותוכן גוף. ישנם גם סוגים שונים של מטא נתונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להגדיל את הרלוונטיות והסמכות של האתר שלך.

ממש כמו האלמנטים ב SEO, כך גם צריך לחשוב על גוגל עסקים. ככל שיש פידבקים טובים יותר המודעה שלך עולה בצורה אורגנית, אבל גם בתנאי שהחשבון שלך יהיה פעיל ועדכני במובן של להעלות פוסט פעם בשבוע ולעדכן את כל מה שקורה בעסק שיכול לעניין את הלקוחות שלך.

היתרונות של להיות ב-SEO של גוגל לעסקים הם:

-זו הדרך הקלה ביותר להגיע ללקוחות שלך.

-זו הדרך המשתלמת ביותר להגיע ללקוחות שלך.

-זו הדרך המהירה ביותר להגיע ללקוחות שלך.

לסיכום:

תפתחו גוגל עסקים כבר עכשיו-בעיקר אם יש לך עסק פיזי. מדובר על נדלן בתוך עמוד התוצאות של גוגל שמדבר על העסק שלך והוא מאוד נראה לעין!

נצלו את זה, כי זאת גם הזדמנות טובה להביא תנועה לאתר שלכם בצורה אורגנית בלי לשלם שקל לגוגל.

אולי יעניין אותך גם: